zzzlatokopka

Jezdí ještě školy na lyžák?

Učastnili jste se ho někdy vy nebo vaše děti? Kde jste byli? Naučili jste se lyžovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, jezdí – je to součástí osnov SŠ (aspoň pokud vím).
Účastnil jsem se – na Kohútce (děti různě, byly i na ZŠ).
Naučil? – ne…
😉
Já jsem chodil pár let do lyžoběžeckého oddílu, takže jsem na sjezdovkách jezdil cca jako na běžkách (kromě běhu, jasně 😉 – šusem dólu (mulda nemulda – sem-tam držkopád) a dole nějak zastavit…
😉

Další odpovědi
Drap

Ano, většina škol stále ještě jezdí. Také jsem se účastnil, je to už sice více jak 40 let, ale hotel vypadá na první pohled téměř stejně. Byl jsem zde
http://www.bo­oking.com/hotel/sk/sli­ezsky-dom.cs.html?a­id=339735;label=sez­nam-hotel-sliezsky-dom-_LljcOQ9vAOCwiQ­c2JBk6Q;sid=4f61a­ecb95f485add7c95a9c2ac0­d32f;dcid=1;uc­fs=1;srfid=64486855492ef­419e0c16ddc72bdcb9fc2474­957X1;highlig­ht_room=
Doplňuji:
Špatně se to zobrazuje, Sliezsky dom . Když jsem jel na hory, tak jsem lyžovat uměl. Dříve jsme to na vesnicích uměli snad všichni. Tam jsem se zdokonalil.

anonym

Ano jezdí,Já jsem byl Krkonoších kdysi dávno se školou,ale lyžovat už jsem uměl.Bylo to moc fajn ,jen Viki Cabadaj ještě neměl takový péro.

melanie

Chtěla jsem tento rok jet (mělo to být myslím, že tento či příští týden), ale pro malou účast byl zrušen, ale jinak se jezdí.

jstastny

Já jsem na něm byl zrovna minulý týden.

NeJPatrik

No jasně
Jedině možná nějaká fakt nudná nebo z jiných důvodů škola nemusí pořádat.
Jinak se určitě 100% jezdí 🙂

jjj123456789

Ano, jezdí, účastnil jsem se. na Soláni. Lyžovat jsem uměl už předtím.

briketka10

já byla se třídou v Bedřichově na krásný velký chalupě
vypadala, jako z pohádky, ale lyžovat jsem se nanaučila
měla jsem dřevěný lyže s kandahárama a kuličkový ložiska
v nich jsem jela vždycky jen pluhem a šusem dolů :))
před závody jsem si je se ségrou schválně vyndaly a protože
nebyly náhradní, tak jsme se nemohly zúčastnit jen jsme
podávaly občerstvení s těma děckama kterejm to taky nešlo,
ale i tak to byl bezvadnej lyžák nikdo se nám nesmál..to teď
bych nemohla jet nikam bez pořádnejch adidasek a lyží žejo ?
byla jiná doba je to dávno víc jak 35 roků..

Hawajka

Naše škole se zůčastňuje každý rok,ale jen pro sedmou třídu, tkaže mne to čeká až za rok :)
Nevím kam pojedeme.