slipknotak

Jezdí dnes autobusy když je svátek ??

Nejlepší odpověď
hanulka11

jistěže jezdí, ale jako ve sváteční dny máte to v jízdním řádu vyznačeno

Další odpovědi
anonym

Nejake urcite , ale mnohem mene. Nejdrive se podivejte do jizdniho radu ! -iv-

mj81

Podle toho, jaké autobusy, obecně se odpovědět nedá. MHD jezdí podle běžných nedělních jízdních řádů, linkové autobusy obvykle taky (spoje označené symbolem křížku), ale mohou tam být nějaké doplňující poznámky, například že konkrétní spoj nejede 5. a 6. července. Jiný spoj zas může mít poznámku, že zrovna dnes výjimečně jede. Jednoznačně se prostě odpovědět nedá, takže – podívej se do jízdního řádu na spoj, který tě zajímá, případně použij idos.cz