ReHu

Jeví se vám knihkupectví Kvalitní knihy.cz jako spolehlivé?

Popř., máte s ním zkušenosti?
Váhám s platbou převodem dopředu.
Ale protože ani dobírka není jistota, max přijdu o pár set Kč.
Dík.

Nejlepší odpověď
marci1

Zkušenost nemám, ale zkus se podívat na recenze: http://obchody­.heureka.cz/kva­litniknihy-cz/recenze/

Další odpovědi
chachar1922

No jeví se mi špatně, zkušenost ale nemám. Podle recenzí si myslím, že pokud zboží můžeš koupit i jinde, zkus to radši jinde a vyhneš se tak případným problémům. Pokud zboží jinde není ke koupi, tak bych to asi riskla.