fortin

Jestvuje někde vrbový les?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Na oběd jsme zastavili u Willow forest, což v češtině znamená vrbový les a je to dokonce nejvyšší vrbový les na Baffinově ostrově. Keříky jsou asi 50 cm vysoké a přesto je to jedna z nejvyšších rostlin v Nunavutu.

Zdroj: http://magazin­.ceskenoviny.cz/zpra­vy/posledni-den-na-ceste/7309

Další odpovědi
tom004

Nevím,jestli existuje, a od kolika hektarů rozlohy,se dá definovat les. Ale vrbové „háje“,různé velikosti lze najít např.,kolem břehů Vltavy.