huxa

Jestliže položíte otázku a dostanete na ni více různých odpovědí, zjistíte přesně co s tím bylo, snažíte se ji doplnit?

Pro lidi, kteří mají stejný problém, budou pátrat na internetu a narazí na vaši otázku? nebo si myslíte, že to je zbytečnost?

Nejlepší odpověď
briketka10

nevím jestli tvé otázce dobře rozumím, myslíš tedy, když
si se teď zeptal, tak se tvoje otázka objevila na netu, ale
nemáš žádný problém a objevila se i ve vyhledávací liště..
myslím si to správně ?? pro mě je to zbytečnost, ale je
pravda, že když něco hledám, tak někdy najdu otázku tady
z odpovědí..

Doplňuji:
zapomněla jsem říct, že se objeví celá stránka..

Další odpovědi
radce

Ano, je to jakási odměna za rady, které mi byl poskytnuty! Snažím se popsat jak jsem došel ke konečnému řešení, případně okomentuji i jednotlivé rady, ty nejlepší a někdy i ty zcestné…

Děda Louda

To, že na otázku dostaneš různé (odlišné) odpovědi, svědčí jedině o špatně položené otázce.

kapka

Vaši otázku, myslím, chápu a odpovídám – ano, dělám to. V tu chvíli věřím, že to jednou bude někdo hledat / na netu všeobecně nebo přímo tady/ a třeba to tady najde a pomůže mu to.
I já, když mám nějaký konkrétní problém třeba s pc, tak tady nejdřív hledám starší odpovědi v liště. A mnohokrát už jsem našla potřebnou odpověď.
Takže pokud položím otázku a není na ni úplně přesně odpovězeno a já nakonec správnou odpověď najdu sama jinde, tak sem správnou odpověď nebo odkaz dám.
Nebudu si to přece syslit pro sebe.
Jeden příklad za všechny zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ztracena-ikonka-panelu-jazyku#discussion
Viz odpověď Lucy, musela jsem použít profil dcery.