Zlatý

Jestlipak si vzpomenete?

V tento den (31.srpna) před 15 lety?
Tak já například jsem se ráno vrátila z týdenní dovolené na chatě v Hrubé vodě a jak jsem se ještě na ten den chystala na odpolední směnu,poslouchala jsem u toho rádio a tak jsem se dozvěděla tu smutnou novinu,která obletěla svět o smrti princezny Diany.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já se to dozvěděl až prvního září. Shodou okolností to byl můj první den na střední škole v prváku. Vracel jsem se pln dojmů domů a tato zpráva ve mně vyvolala další zážitek, negativní.

Další odpovědi:

Zlatý

Já si každoročně v tento den vzpomenu na svoji matku,kdy měla svátek!Nějaká Diana mi nic neříká!

Před 15 lety nevím, ale pamatuji na 11.9.01, kdy jsem byl na cestě na VŠB-TÚ Ostrava - mezinárodní konferenci pož. ochrany a o útocích na WTC jsem se dozvěděl večer v hospodě na večeři, kde měli telku. Od rána do 16 výuka a pak jsem cestou v autě poslouchal Queeny, Floydy, Donutila a podobně.
Ta to událost mi byla bližší (343 hasičů zemřelo při záchraně).

Stříbrný

Kolikrát si nevzpomenu ani co jsem dělala včera :) Tak nevím, co jsem dělala před 15 lety.
Ale zpráva to byla šokující. Lidi by neměli umírat tak mladí. Mohla ještě možná pro svět něco dobrého udělat a měla si život taky ještě užít.

Zlatý

Škoda každého zmařeného života, ale stále si nemohu vzpomenout co udělala pro svět, mimo toho že žila.

Zlatý

Škoda mladé ženy. Jako výjimečnou osobnost - tak, jak ji hystericky popisovala média - jsem ji ale nebrala. Bylo mi líto zdravé, mladé ženské a hlavně jejích dvou kluků, kteří tak brzo ztratili mámu. To, že jí sláva ubírala na štěstí, a že to její osobnost dost nezvládala, to je jiná věc... Jestli to byla známá persona je mi proto jedno, při ošklivé dopravní nehodě přece zbytečně zhasl další život. A to je vždycky smutné. Ať jde o kohokoliv.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.