iceT

Jestlipak si vzpomenete?

V tento den (31.srpna) před 15 lety?
Tak já například jsem se ráno vrátila z týdenní dovolené na chatě v Hrubé vodě a jak jsem se ještě na ten den chystala na odpolední směnu,poslouchala jsem u toho rádio a tak jsem se dozvěděla tu smutnou novinu,která obletěla svět o smrti princezny Diany.

Nejlepší odpověď
david22

Já se to dozvěděl až prvního září. Shodou okolností to byl můj první den na střední škole v prváku. Vracel jsem se pln dojmů domů a tato zpráva ve mně vyvolala další zážitek, negativní.

Další odpovědi
anonym

Já si každoročně v tento den vzpomenu na svoji matku,kdy měla svátek!Nějaká Diana mi nic neříká!

anonym

Před 15 lety nevím, ale pamatuji na 11.9.01, kdy jsem byl na cestě na VŠB-TÚ Ostrava – mezinárodní konferenci pož. ochrany a o útocích na WTC jsem se dozvěděl večer v hospodě na večeři, kde měli telku. Od rána do 16 výuka a pak jsem cestou v autě poslouchal Queeny, Floydy, Donutila a podobně.
Ta to událost mi byla bližší (343 hasičů zemřelo při záchraně).

manon

Kolikrát si nevzpomenu ani co jsem dělala včera :) Tak nevím, co jsem dělala před 15 lety.
Ale zpráva to byla šokující. Lidi by neměli umírat tak mladí. Mohla ještě možná pro svět něco dobrého udělat a měla si život taky ještě užít.

mosoj

Škoda každého zmařeného života, ale stále si nemohu vzpomenout co udělala pro svět, mimo toho že žila.

Damiana

Škoda mladé ženy. Jako výjimečnou osobnost – tak, jak ji hystericky popisovala média – jsem ji ale nebrala. Bylo mi líto zdravé, mladé ženské a hlavně jejích dvou kluků, kteří tak brzo ztratili mámu. To, že jí sláva ubírala na štěstí, a že to její osobnost dost nezvládala, to je jiná věc… Jestli to byla známá persona je mi proto jedno, při ošklivé dopravní nehodě přece zbytečně zhasl další život. A to je vždycky smutné. Ať jde o kohokoliv.