MamRadHudbu

Jestli znáte metalovou kapelu Sabaton napiště mi názor na ně děkuji.

Můj názor je : podle mě je to úžasná kapela a když přečtetu text myslim že je to pravda
Doplňuji:
Sorry za chybu *přečtu malý překlep

Nejlepší odpověď
ten který je

Pár věcí od nich mám.Daleko zajímavější je to,že si Švédové vzpomněli na našeho zapomenutého hrdinu,zatímco my Češi jsme se mu odvděčili kriminálem.
Je to ostuda.
http://www.de­nik.cz/hudba/sved­sti-metaliste-natocili-hit-o-janouskovi-v-rodnem-prerove-hrdinu-zna-malokdo.html

Další odpovědi
Rocker

Sabaton jsou skvělý.Jelikož neumím anglicky,znám jen překlady několika textů.Určitě na nich něco pravdy je,i když normální člověk se asi neumí vžít do pocitů vojáka v boji.