ahold

Jestli u nás bude delfinárium, půjdete se podívat?

Nejlepší odpověď
beer

Ne, bojkotuji akce kde jsou zvířata zneužívána ke komerci

Doplňuji:
Takže doufám, že takové zvěrstvo u nás ani nebude..

Další odpovědi
brillant

Ne, bojkotuji akce kde jsou zvířata zneužívána ke komerci

ten který je

Ne, bojkotuji akce kde jsou zvířata zneužívána ke komerci

Doplňuji:
Cirkusy a podobné atrakce jsou podle mého přežitkem a patří někam do druhé poloviny 19 století.

redy

Ano, těším se

Tím že bych nešla ničemu nepomůžu, naopak za vstupné budou mět to co potřebujou,kdyby nikdo nešel, tak majitel zbankrotuje a kde pak by skončili delfini.
Na krokodýli farmu taky chodí lidi a je to dobře – doporučuju je to nádhera .-)

štamgast

Jiná odpověď

Nezajímá a nebaví mě to ale pokud se to líbí jiným lidem tak ať si tam klidně zajdou. A jako zneužívání to nepovažuju.
Doplňuji:
beer: Pokud tam ty zvířata nemlatí tak to snad není zvěrstvo ne? Můj subjektivní pocit je, že to ty zvířata baví.

www

Ne, bojkotuji akce kde jsou zvířata zneužívána ke komerci

Bad Wolf

Jiná odpověď

Doplňuji:
Nechodím do ZOO, cirkusu, vodních světů, tak ani delfinárium bych nenavštívila.
http://www.go­ogle.com/m?q=Del­fin%c3%a1rium%20v%20%c4­%8cesk%c3%a9%20re­publice&clien­t=ms-opera-mini&channel=new

anonym

Ne, bojkotuji akce kde jsou zvířata zneužívána ke komerci

Doplňuji:
Angažuji se v aktivitách, které chtějí docílit zákazu vystupování nedomestikovaných zvířat v cirkus (např.)
takže jsem rozhodně proti předvádění delfínů v akvárku.

DandrdaMan01

Ano, těším se

bolak

Jiná odpověď

Jako na delfíny? Když mě pozvou..

ddaanni

Ano, těším se

Poklička

Ano, těším se

zebra8

Jiná odpověď

anonym

http://sport.ak­tualne.centrum­.cz/ulovili-kosatky-pro-soci-slesingr-stydim-se-za-ten-cirkus/r~8e34cf­447cfe11e39102002590604f­2e/

anonym

redy: kdyby nebylo lidí, jako jsi ty, tak by nebylo třeba držet zvířata v nepřirozených podmínkách pro lidskou zábavu. Prostě a jednoduše: Kde není poptávka, nebude ani nabídka. Nebo si myslíš, že inteligentní delfíni jsou šťastní a spokojení když jsou drženi v zajetí, kočují po světě sem a tam a musí se předvádět před diváky? Skutečně si myslíš, že by jim na volném moři nebylo lépe?
Krokodýlí farma je krokodýlí farma. Tam se chovají, zabíjejí a zpracovávají krokodýli na kůži a maso. Také pro lidskou zhovadilost. Veřejnost tam může vidět krokodýly, kteří jsou ale určeni na porážku a vstupné od veřejnosti je jenom další příjem do tohoto podnikání, ale rozhodně ne ten podstatný. Prostě jen takový přivýdělek, ale zkus si koupit peněženku nebo boty z krokodýlí kůže, tím tyto farmy podpoříš významněji. ☹
Něco jiného jsou ZOO, které mají výchovný význam a často jsou záchranou některých v přírodě ohrožených nebo vyhynulých druhů. Mnohdy jsou zvířata odchovaná v ZOO vysazována zpět do původního životního prostoru. Krokodýlí ZOO v Protivíně je unikát, kde je vystaveno největší množství jednotlivých druhů krokodýlů, kajmanů a aligátorů. Tato ZOO také slouží k osvětě, vzdělání a zpětnému vysazování do přírody.
Už chápeš rozdíl mezi farmou , ZOO, cirkusem nebo delfináriem?