kurec

jestli mate doma ditě do15let položte mu tuhle otazku co ma rado vice

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

školu

školu-je tam moc zábavy a hlavně že tam na něj každý den čeká jeho holka ;)

Další odpovědi
Toga

školu

Já jsem dítě do 15 let… Tyhle odpovědi jsou zvláštní… Sebe ráda nemám… Sladkosti taky moc ne… Hry nehraju… A rozhodovat se mizi tátou a mámou? To si radši vyberu školu, která mě skoro vůbec nebaví (teda občas jo… Baví mě povídat si s učitelama) :D

briketka10

školu

jak kdy školu, může tam mít holku ale i kluka, že jo, možná i tu mamku, a není tu ještě možnost nic z toho !! může být ve škole šikanovanej, nebo mít rád jen babičku a dědečka heč..

Nikkol

mamu

terry

školu

Adri ..

školu

WeeBear

školu

Odpovídám sama za sebe, mám patnáct.
Jak již psala slečna, odpovědi jsou prazvláštní, chybí mi možnost ‚jiná odpověď‘, ale volím školu, protože právě v ní se nachází moji přátelé, máme perfektní učivo.. Těším se do ní. Pokud zrovna není čtvrtletka z matematiky. 🙂