George25

Jestli existuje reinkarnace a mimozemský život, může se duše dostat i na jinou planetu?

Nejlepší odpověď
sara-sara

To jsem zvědavá, jakou dostanete na tuhle nábožensko-filozofickou otázku odpověď :)) Už jsem o tom ale sama kdysi přemýšlela a kromě úvahy o jiných planetách mě napadlo i – reinkarnuje-li se duše, je tento proces omezen časem? Určitě by bylo zajímavé znovuzrodit se v minulosti či budoucnosti, že?))

Další odpovědi
poa.li

Jestliž vycházíme z jakýchkoliv nepodložených předpokladů, pak je možné předpokládat cokoliv. Odpověď na Vaši otázku tedy může znít i ANO.

anonym

Samozřejmě,půjde ovšem o duši v pneumatice robotického vozidla.

dudu

Pokud vyjdeme z předpokladu, že lidská duše je něco jako holografický svazek energie, pak bude téměř s jistotou „vězněm“ energetického obalu naší matičky Země.