huxa

Jestli budu vypalovat a prodávat filmy, které jsou již 50 let staré, ale nemám autorské práva, je to ilegální?

Odpovědi
anonym

Ano, autorská práva jsou na 70 let. Už nevím kdy byla provedena novelizace, ale prodloužilo se to na 70 let.

anonym

70. Pak je to volné dílo. Ale: autor musí mít dědice. Zemřel-li bez zanechání zákonných či závětních dědiců, můžeš vypalovat o sto dvanáct.

zl@tk@

Faktický dotaz: Kdo si od tebe koupí filmy staré cca 50 let?!