xindo

Jesti že je v měsíci např. 15 pracovních dní a zaměstnavatel mi naplánuje v nepravidelné pracovním režimu pouze 10 směn

budu marodit celý měsíc kolik dní dostanu zaplaceno?
Doplňuji:
Jde o 12ti hodinové směny a nejdou za sebou jsou rozepsány do celého měsíce.

Nejlepší odpověď
ivzez

Lamalam odpovídá nepřesně.

Náhrada mzdy za naplánované směny bude vyplacena za 56 hodin,
od 15. kalendářního dne vyplácí OSSZ nemocenské za kalendářní dny.

Další odpovědi
Lamalam

Už to tu bylo. Dostaneš zaplaceno podle odmaroděných kalendářních dnů, nikoliv podle směn.