mosoj

Ještě si někdo pečete brambory v ohni na poli ?

Tak nějak se mně to najednou vybavilo.
Doplňuji:
Fuj v alobalu. Pěkně černou z uhlíků.

Nejlepší odpověď
ten který je

Jéé ohníček na poli a horké brambory v popelu.Čas mého dětství.Dnes na místě pole stojí skladová hala,ale jediné co ještě dělám,tak lezu na strom který sem tam objevím a utrhnu si pravá a chutná česká jablka která v supermarketu skoro vůbec nejsou.:-(

Další odpovědi
carpediem

Na poli ne, ale na zahradě ano:-)

Dávám je jen do horkých uhlíků, když už nehoří oheň.

Drap

Pole sice nemám, jen zahrádku, ale brambory pečeme každý rok několikrát

gecco

Jo – jen už ne na družstevních lánech, ale na vlastní zahrádce…
😉
Přece se nepřipravím o dobrotu.

Banán88

jeeeeziiiiis lidiiiiii … chute mi delate :D .. se viiii, kdykoliv a kdekoliv je to mozne :)

Nazdar Bazar

Ovšem. Sice ne na poli ale na zahrádce. Pěkně v alobalu do rozžhaveného uhlí.

zjentek

no jasně, že pečem brambory v ohni ..spíše nechápu, jak s tím někdo může přestat. Hele, jestli ti došly sirky a nemáš voheň, udělej si alespoň toto:
https://sites­.google.com/a/zs-senov.cz/slezsko---nas-spolecny-domov/aktivita-c-2/recepty/hlavni-jidla/jidlo-1
..to je tady od nás a jen doplním, že si tam místo strouhanýho sejra můžeš nadrobit nivu- supr!
Doplňuji:
..jo a česnek a pórek na to nahoru taky naházej

marci1

Samozřejmě. Brambory v ohni to je bomba, stokrát lepší než opékat párky ! 🙂

Emefej

Už pár desítek let jsem tuto pochoutku nejedl, ale rád na to vzpomínám.

elektrikář

Kde že jsou družstevní lány dnes se brambůrky snad ani na našich polích nepěstují vše se vozí z venku.