Jeste posledni otazku -ja tam vubec nebydlim, jenom tam chodim na navstevu, mam velke obavy, pomůžete?

Nejlepší odpověď
anonym

Doporucuji ani nechodit,ptaji se i po sousedech.Nekdo neco placne a maler je na svete.Jo, to je udel lidskych prav.

Další odpovědi
Elk

Dám Vám číslo na Občansko právní poradnu, zavolejte si tam, oni Vám poradí nebo Vás pošlou ke své pobočce ve Vašem okolí.