Avatar uživatele
kočíčí

Ještě nenarozená koťata

Nemáte někdo zájem o kotátko? napište vždyt nikdo nemá zájem a útulky jsou plné sama jsem dvě našla opuštěné na poli takže mám dva malé kocourky a jednu ted která čeká kotátka, měla bych překočkováno děkuji všem jsme z Brna

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

já nemůžu,tchán by mě hnal i s kotětem,dejte si inzerát do annonce

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já také nemůžu protože mám doma papoušky a jak možná víš,kočička a papouškové je špatná kombinace pro papoušky.Moc a moc ocenuji tvojí snahu o nalezení domova pro kotátko.Cením si na Tobě že je máš ráda a že se snažíš.Držím palce.Ahoj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ráda bych si tvé kotátko vzala taky mám ráda kočky,ale jsem od tebe daleko tak ti můžu držet palečky aby se tvé kotátka dostaly do dobrých rukou a mezi hodné lidi kteří budou ty kočičky mít rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Taky mám dva nalezence,taky jsem přes půl republiky…Jen chci poprosit,dej jí po kotatech vykastrovat,dřív,než začne znovu mrouskat…Je dobře,že se snažíš je nabízet hned,ne až po narození,bude to těžké,někoho najít,vypočítej předběžnou dobu odběru-2 měsíce březosti,7–8týdnů u mámy,až budeš dávat inzeráty,aby si ho dnes lidi neobjednali,pak budou na dovolené apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Poptej se po známých a kamarádech a ty své nech vykastrovat. Nebo to bude s koťátky pořád dokola.
Já jsem daleko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata