vikky

Ještě k té milosti,

víte to určitě že jse nechystá udělovat milosti?já jsem žádala asi v lednu za mamku a ještě nic.co jsem četla tak v minulím roce tudíš 2010 udeloval docela často myslím ze skoro kazd mesic nekolik.dekuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Havel oproti Klausovi rozdával více milostí. A jestli jste žádala v lednu, tak to bude trvat ještě nějakou dobu. Celý případ se musí prošetřit a zjistit, zda jsou závažné důvod pro milost. Nicméně, pokud na milost spadá i správní řád, mohla by vám do 30 dnů přijít nějaká odpověď třeba v rovině, že se případ bude prověřovat. Ale to ví lépe právníci jak ten proces probíhá.

Další odpovědi
panenka

Tady si na odpovědích.cz my ti tu sice rádi pomůžeme a poradíme ale jen to co my tu víme.Zkus se ještě obrátit jinám.