Avatar uživatele
BIGFOOT

Ještě k půlnoci – bojíte se?

Je faktem, že strašidla nevykazují největší aktivitu o půlnoci, ale ve tři ráno.Budíte se tou dobou? Pak jste v moci strašidel. BIGFOOT

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? vagra, pekynka před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nedávno jsem někde četl, že národy Polynésie nazývají čas mezi druhou a třetí hodinou ráno tzv. čurací hodinou. Je to vcelku pochopitelné a lidské a jestliže se sejde v daný okamžik za stejným účelem více rozespalých jedinců, mohou se navzájem docela snadno a nechtíc pořádně postrašit. Děsit by se docela hodně, měl každý z nás před svým svědomím, /pokud má k tomu důvod/, a také chamtivých a zlých lidí ve svém okolí. Ti ovšem osnují a také uskutečňují svoje plány ve dne i v noci. Strašidlům lze čelit jasným rozumem, vrahům a zlodějům pak tím, že se co nejdříve ocitnou za katrem. do budoucna pak příkladem a patřičnou výchovou svých ratolestí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lilibou

já se strašně bojím půlnoci,ale jen když třeba ležím a podívám se na hodiny a je přesně 00:00 to se hned musi přitulit k příteli..když se podívám v 00:01 tak už mi to nevadí..mám z toho strach už od dětství..a ještě se bojím času 03:15 ale to spíš kvůli tomu filmu..nrjlepší je když se v noci vzbudím se na hodiny nedívat..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Také se budím ve dvě ráno velmi často a jak praví Dudu je to čůrací hodina. Biorytmus člověka je nastaven ne čištění jater a ledvin. V tuto dobu nastupují ledvinné a žlučníkové koliky častěji než v jinou denní dobu. Ale zase jak kdo to vnímá, obdivuju spavce co večer ulehnou a ráno se prvně probudí za celou noc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

jaký čas mají strašidla,stře­doevropský,lon­dýnský nebo letní,,to se musíte bát celou noc
JEDNA PRAVDA ALE PLATÍ MEZI ČTVRTOU A PÁTOU HODINOU MÁME NEJBLÍŽE K SMRTI.v tu dobu umírá nejvíce lidí,
v tuto platnost se bere čas daný té lokalitě,a základní,ne posunutý na letní
a jestli to je návratem sluneční přitažlivosti,bůh ví a......... nebo ti duchové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bububu.V noci mě budí Měchýř.
To je strašlivácké strašidlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

bojím sa najviac svojich verných strašidiel. Ak som hore o polnoci, prvé ma napadne strašidlo „zasa som nič nestihla“ a hneď na to druhé „čo ma zasa dnes čaká“. snažim sa im vyhnuť a zaspať radšej pred polnocou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek