Vicki

Ještě k chamtivcům

Tím výrazem-nic nešoupnou-jsem měla na mysli,že i když na ně ostatní myslí a obdarují je,tak oslavenec nikdy nikoho nepohostí-zkrátka nekoupí ani blbej dort z Teska.
Doplňuji:
Mám pocit,že to musím, ač nerada,ještě rozvést.Já nečekám že taky dostanu na oplátku dárek,ale jde o to jak se říká:HODIT NĚCO DO PLACU.

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem tě Vicki pochopila a psala jsem ti že takové lidi nemám v žádném případě ráda.Jednu takovou holku znám když měla narozky nebo svátek vždy jsem jí koupila kosmetiku a když jsem měla já tak ona mě nic.A tak jsem jí přestála dárky kupovat jen jí vždy popřeju

Další odpovědi
Jahoda

Také takové lidi nemám ráda. Pár mých příbuzných tací jsou, takže já jim dárky v žádném případě nekupuji. Ze začátku, když jsem jim kupovala, byly to dárky dražší. Oblečení jsem jim kupovala výhradně značkové, drahou kosmetiku, věci do domácnosti jsem nakupovala v IKEE, prostě jsem jim nakupovala za dost a mé peníze jsem vlastně dávala tam, kde je to na škodu. Mně nikdy nic nedali, takže já jsem se na ně mohla taky vykašlat. Dnes napíši jen e-mail, nebo SMS, že gratuluji. A kdyby měli oslavu a „někdy“ mě pozvali, nedorazím. Musela bych kupovat dárek, který by mi ale stejně neoplatili. Neříkám, že je to o penězích. Já každému koupím, co by chtěl, ale mrzí mě a štve, že oni mi nic nedají. ☹
Doplňuji:
Jetě ale dodávám, že dárek být NEMUSÍ. Nemusím ho dostat, ale kdyby mi popřáli i bez dárku, je to pro mě velmi milé a hezké. Mě by potěšila i SMSka. Ikdyž je fakt, že to není nejoriginálnější. Nebo alespoň pohled, e-mail apod. Nejhezčí by asi pro mě bylo to, že si na mě vzpomněli a že mi přejí všechno nejlepší. 🙂

roxy52

My už jsme dávání dárků doma dávno zrušili.I o Vá­nocích.Já,když chci někomu něco koupit,tak to koupím a nečekám na nějaký ,,určený" den k rozdávání dárků.

Bumbes

hostinu z „blbejch dortů z Teska“ také nedělám, ale panáčka nabídnu určitě…

pondělí

mŮJ DĚDA ŘÍKAL,ŽE NAROZENINY NESLAVÍ,PROTOŽE TO BYLO POPRVÉ,JAK HO VYHNALI S POCHVY,A NA TAKOVOU KŘIVDU JE LEPŠÍ ZAPOMENOUT