Avatar uživatele
Vicki

Ještě k chamtivcům

Tím výrazem-nic nešoupnou-jsem měla na mysli,že i když na ně ostatní myslí a obdarují je,tak oslavenec nikdy nikoho nepohostí-zkrátka nekoupí ani blbej dort z Teska.
Doplňuji:
Mám pocit,že to musím, ač nerada,ještě rozvést.Já nečekám že taky dostanu na oplátku dárek,ale jde o to jak se říká:HODIT NĚCO DO PLACU.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Vicki

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já jsem tě Vicki pochopila a psala jsem ti že takové lidi nemám v žádném případě ráda.Jednu takovou holku znám když měla narozky nebo svátek vždy jsem jí koupila kosmetiku a když jsem měla já tak ona mě nic.A tak jsem jí přestála dárky kupovat jen jí vždy popřeju

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Také takové lidi nemám ráda. Pár mých příbuzných tací jsou, takže já jim dárky v žádném případě nekupuji. Ze začátku, když jsem jim kupovala, byly to dárky dražší. Oblečení jsem jim kupovala výhradně značkové, drahou kosmetiku, věci do domácnosti jsem nakupovala v IKEE, prostě jsem jim nakupovala za dost a mé peníze jsem vlastně dávala tam, kde je to na škodu. Mně nikdy nic nedali, takže já jsem se na ně mohla taky vykašlat. Dnes napíši jen e-mail, nebo SMS, že gratuluji. A kdyby měli oslavu a „někdy“ mě pozvali, nedorazím. Musela bych kupovat dárek, který by mi ale stejně neoplatili. Neříkám, že je to o penězích. Já každému koupím, co by chtěl, ale mrzí mě a štve, že oni mi nic nedají. ☹
Doplňuji:
Jetě ale dodávám, že dárek být NEMUSÍ. Nemusím ho dostat, ale kdyby mi popřáli i bez dárku, je to pro mě velmi milé a hezké. Mě by potěšila i SMSka. Ikdyž je fakt, že to není nejoriginálnější. Nebo alespoň pohled, e-mail apod. Nejhezčí by asi pro mě bylo to, že si na mě vzpomněli a že mi přejí všechno nejlepší. 🙂

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

My už jsme dávání dárků doma dávno zrušili.I o Vá­nocích.Já,když chci někomu něco koupit,tak to koupím a nečekám na nějaký ,,určený" den k rozdávání dárků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

hostinu z „blbejch dortů z Teska“ také nedělám, ale panáčka nabídnu určitě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

mŮJ DĚDA ŘÍKAL,ŽE NAROZENINY NESLAVÍ,PROTOŽE TO BYLO POPRVÉ,JAK HO VYHNALI S POCHVY,A NA TAKOVOU KŘIVDU JE LEPŠÍ ZAPOMENOUT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek