mosoj

Ještě jste příznivci bezkontaktních karet ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/374421-epilepticka-upadla-do-bezvedomi-zlodej-ji-mezitim-obral-o-platebni-kartu.html

Mně ji v pátek shodou okolností také ukradli, ale nebyla bezkontaktní a ihned jsem ji stejně zablokoval.

Ano a to jde. Nemám jistotu že na ztrátu, nebo krádež přijdu ihned.
Banky vám nic nedají ( nevím kde ty informace berete), pokud nemáte kartu pojištěnou za 320 Kč / rok. A to jsou pro mně zbytečně vyhozené peníze. Rychlost platby je výhodná jenom pro prodejce. Halt počkají než zadám pin. Nosím ho v hlavě a nic si poznamenávat nemusím.

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě, jsem, protože ji mám nastavenou tak, že po třetím použití se musí dát pin a max. platba je u mne 500 korun a pokud je vyšší platba, také se musí použít pin. Tohle neřeším!

Další odpovědi
ptáč

Používám bezkontakt rád. Jsem ještě u CS a mám pojištění na neoprávněné použití karty, krádež atd za 320 korun za rok. Platba proběhne během několika vteřin, netrápím tedy nikoho hledáním drobných v peněžence.

Já PIN nepamatuji, 320 korun jsou vyhození peněz podobně, nebo jako za použití služeb bank. Jsem pro zrušení zasílání msty na účet, a vyplácet na ruku jako dřív. Jsem dojná kráva pro hordu nenažraných bankéřů, kteří si plní svoje sny, hovada.

marci1

Jsem jejím příznivcem. Ztrátu ( odcizení ) je nutno co nejrychleji nahlásit bance a zablokovat. V případě, který uvádíš, došlo bohužel k tomu, že epileptičku odvezli do nemocnice a tudíž nemohla ihned kartu zablokovat. ☹

setapouch

Ano. Platby jsou bezpečné a v podobných případech banky bez problémů klientům peníze okamžitě vrací.

Doplňuji: ad vracení peněz – moje informace se zakládají na několikanásobné osobní zkušenosti. Víc případně v PM.

briketka10

Mám ji a stejně s ní neplatím, protože
mi na ni nic nezůstane jen to nezbytné :)

Doplňuji :
Karta je mi prakticky k prdu, ale účet mě
donutila založit firma, tak proto ji mám,
ale mám tak málo peněz, že je fakt na
nic.

gecco

Hmmm…
Takže za to, že holka je ´z obliga´, když se neumí ohlídat…
No -budiž…
___
Ale za to, že ji nějakej haj*l okradl může karta (potažmo banka)???
___
Připadá mi, že obhajujete toho srá*e, kterej okrade bezmocnou holku – protože on prostě jen ukradl batoh, prohledal jej a tý holce vyčistil konto… On ´´ musel´, že jo???!!!
___
A není to spíš tak, že holka zkolabovala a nějaký kolemjdoucí – namísto poskytnutí pomoci ji sprostě vobral???!!!
___
A s tím žádná karta nic neudělá.
___
Někteří lidé jsou …
grrrrrr…!!

cochee

V mém případě je příslovce „ještě“ nepatřičné, nikdy jsem příznivcem BK být ani nezačal.

jáára

ano, bezkontaktní kartu mám maximálně využívám. zneužití se nebojím. stačí tahle odpověď?

ad Ptáč: Jsem pro zrušení zasílání msty na účet.
tak tohle bych nevymyslel, ale jo, to sedí.

Drap

Osobně nejsem příznivcem žádných karet.