Avatar uživatele
mosoj

Ještě jste příznivci bezkontaktních karet ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/374421-epilepticka-upadla-do-bezvedomi-zlodej-ji-mezitim-obral-o-platebni-kartu.html

Mně ji v pátek shodou okolností také ukradli, ale nebyla bezkontaktní a ihned jsem ji stejně zablokoval.

Ano a to jde. Nemám jistotu že na ztrátu, nebo krádež přijdu ihned.
Banky vám nic nedají ( nevím kde ty informace berete), pokud nemáte kartu pojištěnou za 320 Kč / rok. A to jsou pro mně zbytečně vyhozené peníze. Rychlost platby je výhodná jenom pro prodejce. Halt počkají než zadám pin. Nosím ho v hlavě a nic si poznamenávat nemusím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, briketka10 před 3214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jistě, jsem, protože ji mám nastavenou tak, že po třetím použití se musí dát pin a max. platba je u mne 500 korun a pokud je vyšší platba, také se musí použít pin. Tohle neřeším!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

Používám bezkontakt rád. Jsem ještě u CS a mám pojištění na neoprávněné použití karty, krádež atd za 320 korun za rok. Platba proběhne během několika vteřin, netrápím tedy nikoho hledáním drobných v peněžence.

Já PIN nepamatuji, 320 korun jsou vyhození peněz podobně, nebo jako za použití služeb bank. Jsem pro zrušení zasílání msty na účet, a vyplácet na ruku jako dřív. Jsem dojná kráva pro hordu nenažraných bankéřů, kteří si plní svoje sny, hovada.

Upravil/a: ptáč

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jsem jejím příznivcem. Ztrátu ( odcizení ) je nutno co nejrychleji nahlásit bance a zablokovat. V případě, který uvádíš, došlo bohužel k tomu, že epileptičku odvezli do nemocnice a tudíž nemohla ihned kartu zablokovat. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ano. Platby jsou bezpečné a v podobných případech banky bez problémů klientům peníze okamžitě vrací.

Doplňuji: ad vracení peněz – moje informace se zakládají na několikanásobné osobní zkušenosti. Víc případně v PM.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mám ji a stejně s ní neplatím, protože
mi na ni nic nezůstane jen to nezbytné :)

Doplňuji :
Karta je mi prakticky k prdu, ale účet mě
donutila založit firma, tak proto ji mám,
ale mám tak málo peněz, že je fakt na
nic.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Hmmm…
Takže za to, že holka je ´z obliga´, když se neumí ohlídat…
No -budiž…
___
Ale za to, že ji nějakej haj*l okradl může karta (potažmo banka)???
___
Připadá mi, že obhajujete toho srá*e, kterej okrade bezmocnou holku – protože on prostě jen ukradl batoh, prohledal jej a tý holce vyčistil konto… On ´´ musel´, že jo???!!!
___
A není to spíš tak, že holka zkolabovala a nějaký kolemjdoucí – namísto poskytnutí pomoci ji sprostě vobral???!!!
___
A s tím žádná karta nic neudělá.
___
Někteří lidé jsou …
grrrrrr…!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

V mém případě je příslovce „ještě“ nepatřičné, nikdy jsem příznivcem BK být ani nezačal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

ano, bezkontaktní kartu mám maximálně využívám. zneužití se nebojím. stačí tahle odpověď?

ad Ptáč: Jsem pro zrušení zasílání msty na účet.
tak tohle bych nevymyslel, ale jo, to sedí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Osobně nejsem příznivcem žádných karet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek