annas

Ještě jsem se chtěla zeptat,jak je to s tou ekologickou daní.

Nedávno mi zemřel manžel. Vyřizujeme dědictví, je potřeba, abych na sebe přehlásila naše auto. Musím zaplati ekologickou daň? A přepis?
Mám 1.stupeň invalidity. Děkuji
Doplňuji:
No, už jsem to zjistila jinde. Zaplatit to musím. Daň neplatí jen invalida 3. stupně.

Nejlepší odpověď
cukrar

Ne, nic nebudete platit. Při dědění se neplatí!!!

Zdravotní stav toto neřeší, ale dědictví ano!! S rozhodnutím soudu dojděte na evidenci, za 50 Kč správní poplatek Vás zapíšou jako provozovatele.

Kerberus

Děkuji vám pane cukrar, to jsem nevěděla. Dokonce mi na ale ani na tuto otázku nebyl notář schopen odpovědět. Je to katastrofa. Člověk aby dohledával informace snad bůhví kde.