alexandra

Ještě jednou stahování filmů…

Zajímalo by mě,když se může stahovat,což je jasné,když je to pro svoji potřebu,jenom to nesmím ukládat na server,tak jestli Ti co tam všechny ty filmy dávají,můžou být postižitelní.Jinak co je to sílet P2P??? Díky

Nejlepší odpověď
ten který je

Nejsem znalec práva a tak se zde určitě najde někdo právního systému znalejší.Můj osobní a laický názor je ten,že ukládání souborů které dotyčný dává volně k dispozici ostatním je trestně postižitelné.Pokud tak nechci,mohu své soubory uložit a zaheslovat.Jinak P2P viz odkaz:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pe­er-to-peer