čukotka

Ještě jednou prosím o název písničky z „magiče“?

na http://www.us­chovna.cz/zasil­ka/YZ4MY4M6FMU­Y85RN je nahraná ta písnička tedy její podstatná čás,je sice málo kvalitní ale poznal by ji někdo z vás? Moc prosím
Doplňuji:
Přátelé vím že je to nekvalitní nahrávka,ale jde ji trochu upravit přes grafický ekvaliser ve Win.media player.Myslím že je to francouzká melodie tak aspoň nějaká slova potom by se dalo na You tube něco najít.
Ta melodie mi připomíná den kdy jsem se seznámil s mojí bohužel dnes už nežijící ženou.
Prosím pomozte mi

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to opravdu je nekvalitní nahrávka......

Další odpovědi
anonym

zkuste poslat odkaz aspon na melodii

Elk

Tak tohle je síla! Netroufnu si, kdo to je, ale mohl by to být Leonard Cohen, jenomže z toho záznamu jde ztěží rozumět i řeč. Jestli to bylo nahrávané z kazety, tak bych ji trošku povolil, několikrát přetočil, nebo pustil v jiném kazeťáku. P.S. Kdyby jste chtěl, pošlu Vám kvalitněji nahranou vlastní písničku. Nic ve zlém, třeba je to pro Vás důležité – fakt jsem se snažil.