hubickova

Ještě jednou – přehrávání videí na PC

Už jsem udělala asi všechno pro to,aby mi šly přehrávat videa na pc,třeba na Novinkách video mi nejde-jen zvuk jde.Stáhla jsem si film na flešku,na pc nejde přehrát,jde jen zvuk-jinak normálně film v tv jde.Už jsem odinstalovala flash player a nainstalovala znova a furt a furt to nejde!!!!

Odpovědi
nikolqa.o

Už to tu bylo zodpovězeno..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejde-mi-video-na-novinkach-po-aktualizaci-flash-playeru

badisko

Tak predne …flash Player musis mit na kazdy prohlizec zvlast …IE ma vlastni ..Mozilla ma vlastni atd …otzka zni neprehravaji Vsechny prohlizece nebo jen jediny ..mas naistalonany ovladace graficke katry doporucim ti je odinstalovat a znova nainstalovat … nebo nam rekni co mas za pc a my ti najdeme potrebne ovladce ..