simonka

Ještě jednou jak postupovat

Ještě k tomu jak postupovat?
Bývalý přítel sepsal smlouvu na mé jméno, ale s jeho podpisem jako náhradník. Právě smlouvu sepisovala RK na mé jméno + veškeré nacionále, ale s jeho podpisem – veden jako náhradník. Lze prokázat složenkami a něco převodem z jeho účtu RK předala potvrzení, nevím zda-li to musel platit, ale chtěl mne z bytu dostat, tak sepsal tuto podnájemní smlouvu. Mezi sebou žádnou písemnou ani ústní smlouvu nemáme, já o tom ani nevěděla.

Odpovědi
Čarodějnice

Bez vašeho podpisu nemůže ani přítel ani realitka nic.Ale dejte si pozor zdali váš podpis někdo nezfalšoval.Já bych se hned obrátila na realitní kancelář chtěla bych vidět originál smlouvy.A řekla že tahle smlouva byla sepsána bez mého vědomí a chci ji zruši.Nejlépe je to ještě v písemné formě a kopii uschovat.