fcoop

Ještě jedenáct a bude to.Co to bude?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Fcoope, vy popleto ! Uz jen 9 !! Jdu TO dohnat. Ale prenecham vam TO. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
tom004

Ano

Ano,bude to ano i ne.

terry

Ne

fcoop

Tak už toho nechám.Ale už jen 9.

anonym

Ted jsem prisla , tak " jdu na to " .. pripravte ohnostroj !
P.S. Vy jste ale take " zlaticko ". 😛

fcoop

Ohňostroj určitě bude,to je tutovka.

anonym

Ufff ! Uz je to ! Cekam… 🙂

annas

Ad fcoop, když jsem si přečetla vaši otázku, přemýšlela jsem, nad čím uvažujete a jakou odpověď očekáváte.

Chytrému napověz, hloupého trkni. Když jsem si prošla diskuzi a reakci iv, došlo mně to. Děkuji.