iceT

Ještě jeden otravný dotaz: znáte někdo něco na rychlé odmražování lednice?

Neco ve stylu postrikam,poc­kam,uklidim?
Doplňuji:
takze nic takoveho jak je na zamrzle zamky na autech neni?skoda,ale nevadi,i tak diky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Hrnec s teplou, horkou vodou zavřít do ledničky, mrazáku.

Další odpovědi
Hudler

fén ti nestačí?

Bumbes

Bohužel tato rozmrazovací „zámková chemie“ bývá zdravotně závadná, tudíž do lednice nepoužitelná. S výkonným fénem je lednice také rychle bez ledu a hlavně „bez jedu“.

anonym

Ventilátor s ohříváním.

ReHu

Taky používám misku s teplou vodou.

anonym

dnes u nás vypli prou na 4 hodiny,při teple co dnes venku bylo se lednička odmrazila za hodinu a půl

morče

JÁ rozmražuji lednici tak že dám do malého kastrulku horkou vodu a dám to do mrazáčku a zařu a mám to rychle rozmražený