Avatar uživatele
anonym

Jeste je tu nekdo , krome me , kdo si musi i na velkou nasobilku brat kalkulacku ?? ☹ Poteste me, prosim, nekdo!-iv-

Doplňuji:
Ddarent !! :-o Vy uz me prosim nikdy neodpovidejte !! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, hanny 2, tom004, dědapetr, Drap před 4672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jménem statistického populačního vzorku tímto důrazně protestuji proti diskriminačnímu znění otázky, neboť my obyčejní a normální tak vlastně nemáme na co odpovídat.
Doplňuji:
Pro případné nedůtklivé, pokorně dodávám, že jde jen o nevinnou ironii.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

copak s velkou, ale já si ji pro jistotu někdy beru i na malou ;o) V počítání zpaměti jsem šíleně pomalá, dělám blbý chyby a než se sekat a desetkrát opravovat, prostě to radši naťukám do stroje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

Tak třeba kolik je 9×18????? já za 2 sekundy........
Doplňuji:
tak teda kolik je 1×3?????? já za 6,5 hodiny......

Upravil/a: DDarent

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Asi nepotěším,nás ty „kupecký“ počty,naučili docela dobře. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já.
A přenechte dřinu stojům!
Já mám pro kalkulačku tlačítko přímo na klávesnici tak jí používám neustále když už se s tím inženýři dřeli aby to tam zakomponovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

matika, fyzika a chemie na střední mě naučila používat kalkulačku úplně na všechno =D takže v tom -iv- nejste sama ;)
Jinak občas mi spíš dělá problémy malá násobilka… =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

  • iv-záleží na tom,jestli je pondělí nebo konec týdne,někdy i večer po náročném dni nevím,kolik je 1+1.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak 9×18 mi taky žádný problém nedělá – i když to mám na víc jak 2 sekundy. Spíš mi dělá poslední dobou problém malá nasobilka =D Já si jí fakt pletu strašně =D – čim jsem starší, tím je to horší … třeba nad 8×4 jsem schopná strávit i 2 minuty!! =D =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Co to je – násobilka?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

  • iv- vašu otázku nasmerujte hlavne na našu mladú generáciu. Myslím, že už bez počítača, mobilu, kalkulačky si nevedia ani spočítať malé čísla.

My starší sme mali šťastie, tieto výdobytky ešte nejestvovali, mali sme prsty, sčot – alebo lastovičky (guličky) a počítali sme tak.
Ale, aby som neklamala, tiež som si dnes otvorila kalkulačku a to na malú násobilku 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek