Jeste je tu nekdo , krome me , kdo si musi i na velkou nasobilku brat kalkulacku ?? :-(( Poteste me, prosim, nekdo!-iv-

Doplňuji:
Ddarent !! :-o Vy uz me prosim nikdy neodpovidejte !! :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jménem statistického populačního vzorku tímto důrazně protestuji proti diskriminačnímu znění otázky, neboť my obyčejní a normální tak vlastně nemáme na co odpovídat.
Doplňuji:
Pro případné nedůtklivé, pokorně dodávám, že jde jen o nevinnou ironii.

Další odpovědi:

Zlatý

copak s velkou, ale já si ji pro jistotu někdy beru i na malou ;o) V počítání zpaměti jsem šíleně pomalá, dělám blbý chyby a než se sekat a desetkrát opravovat, prostě to radši naťukám do stroje.

Bronzový

Tak třeba kolik je 9×18????? já za 2 sekundy........
Doplňuji:
tak teda kolik je 1×3?????? já za 6,5 hodiny......

Zlatý

Asi nepotěším,nás ty "kupecký" počty,naučili docela dobře. :-)

Stříbrný

Já.
A přenechte dřinu stojům!
Já mám pro kalkulačku tlačítko přímo na klávesnici tak jí používám neustále když už se s tím inženýři dřeli aby to tam zakomponovali.

Stříbrný

matika, fyzika a chemie na střední mě naučila používat kalkulačku úplně na všechno =D takže v tom -iv- nejste sama ;)
Jinak občas mi spíš dělá problémy malá násobilka... =D

Zlatý

-iv-záleží na tom,jestli je pondělí nebo konec týdne,někdy i večer po náročném dni nevím,kolik je 1+1.

Stříbrný

Tak 9x18 mi taky žádný problém nedělá - i když to mám na víc jak 2 sekundy. Spíš mi dělá poslední dobou problém malá nasobilka =D Já si jí fakt pletu strašně =D - čim jsem starší, tím je to horší ... třeba nad 8x4 jsem schopná strávit i 2 minuty!! =D =D

Zlatý

Co to je - násobilka?

Zlatý

-iv- vašu otázku nasmerujte hlavne na našu mladú generáciu. Myslím, že už bez počítača, mobilu, kalkulačky si nevedia ani spočítať malé čísla.
My starší sme mali šťastie, tieto výdobytky ešte nejestvovali, mali sme prsty, sčot - alebo lastovičky (guličky) a počítali sme tak.
Ale, aby som neklamala, tiež som si dnes otvorila kalkulačku a to na malú násobilku :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.