VLAĎUŠKA

Ještě doplňuji předchozí otázku: ve smlouvě není časový údaj.? Jen kdy byla uzavřena.

Otec byl po smrti matky ve špatném psychickém stavu, takže toho hned využili.

Nejlepší odpověď
tom004

Divná smlouva.Ve všeobecných podmínkách,by mělo být uvedena doba,na jakou se uzavírá.Pokud tam ten údaj opravdu není,napište výpověď.Ale opravdu dobře,ji prostudujte.Nebo ji oskenujte,klidně stačí podmínky,a pošlete ji na e-mail,v mém profilu.