bohunka1

jen teoreticky by mě zajímalo, jak to funguje? to tolik lidí neustále sedí u pc a odpovídá nebo jsou za odpovědi placeni

Nejlepší odpověď
hanulka11

Milá bohunko1 -je to zadarmo , tak jako ty položíš zadarmo otázku, tak někdo zadarmo odpoví /pokud ví poradí ze svých zkušeností, nebo z netu/.
Víš, ona je to pak už trochu i závislost chodit na tyto stránky.Přijď zase taky.

Další odpovědi
poa.li

Během dne sem občas mrknu a na to, co mi přijde zajímavé odpovím a přečtu si jiné odpovědi. Když se mi něco honí hlavou, vložím otázku… a uvidím, jak se na to lidé dívají..

Jahoda

Taky jsem se stala závislou. Ale na druhou stranu se něco nového přiučím a někomu poradím. Placená za to teda nejsem – nikdo tady za to není placený. Vy byste za to platit chtěla? :)

Miroslavst

Nesedím tu stále, ale pak když příjdu tak si projdu otázky. Pokud vím odpopvěď, tak velice rád pomůžu svým rozumem. Dělám to úplně zadarmo, je to jen moje dobrá vůle a činím tak s laskavým srdcem. Těší mě, pokud pomůžu.

anonym

někdy jsou tady hodně zajímavé otázky i odpovědi,ráda sem nakouknu a bud se něco dozvím,nebo pokud vím poradím

venkovan

Někdy lepší než tv seriály a politické pořady. Nicméně, teď je venku špatně, tak se flákám u pc, protože té zimy bylo některé dny až moc. Ale už to pomalu a jistě končí a zas k pc až večer místo tv seriálů.