kenyrts

Jen bych Vám rád všem připomněl

v jaké zemičce to vlastně žijeme,víte to vůbec?

http://www.you­tube.com/watch?v=WSve_Q6­FgkU

Nejlepší odpověď
venkovan

V dobré. Jen si to mnozí lidi neuvědomují a horem dolem nadávájí.
Kdyby se jen ale trochu zamysleli, tak nadávají především sobě za svoji neschopnost pohnout společností k tomu ještě lepšímu.

Další odpovědi
tom004

Napíši to jednoduše.Pro mne,hloupé a tendenční.Ale chápu,že kdyby někdo složil a natočil něco kladného,co se nám povedlo,ap.,tak se tím neuživí.Vždy je pohodlnější nadávat,brečet,stě­žovat si,pomlouvat,my nic to oni,ap.A už vůbec si nemyslím,že bychom žili ve špatné zemi.
Jenom k té demokracii to máme ještě dost daleko.Američani se o to snaží už víc jak 300 let,a ještě zdaleka nejsou u cíle.

kapka

A nejlepší bylo, jak to Tomáš Klus zazpíval na Slavíkovi. Je to borec.

Nechci si dnes kazit náladu politikou, proto mluvím spíš o Tomášovi. Když si pustím jeho písničky, mám hned den hezčí. Zkuste to taky.