Wareg

Jen a jen pro uživatele „Bubca“ !!!

Vážený uživateli,

Vaše odpověď na téma „metoda sebevraždy“ byla vskutku „jedinečná“, proto si Vás dovoluji označit jako „nejlepší odpověď“! Věřím, že máte radost, neboť s Vámi musí být radost žít!

S přáním krásného dne,

Wareg

Nejlepší odpověď
ReHu

Wareg < proč jsi tento svůj názor nevložil do diskuze k příslušné otázce???

mosoj

Pro ReHu : Otázka to nebyla. Ještě to bylo určeno někomu jinému, ale bodík je dobrý že.
Jak se ti „poctiví“ sami odhalují.

mosoj

Nedovolujete být kontaktován-a ( samá konspirace) proč asi. Otázky a odpovědi máte privátní – tak s nimi nechoďte na veřejnost když neunesete odpovědi. Musíte počítat s tím že všechnu odpovědi nebudou ťu, ťu a ňu, ňu.

Wareg

Vážený Mosoji,

pevně věřím, že jste inteligentní člověk, tak jistě pochopíte, že „tebevražda“ není odpověď ťu ťu a ňu ňu, ale odpověď hodná zakomplexovaného člověka.

Pokud Vám vadí anonymita internetu, tak klidně vystupujte pod Vaším pravým jménem Vy a nezapomeňte uvést svou adresu a telefonní číslo. Myslím, že pokud je na tomto serveru možnost zvolit si privátní profil, je tak učiněno, aby si každý vybral, co se mu hodí. Pokud s tím máte problémy, je to Vaše věc…