Pavlík89

Jemi 12 a 4 měsíce měřím 151 cm a važím 41Kg. A chtěl bych zmenšit břicho a prsa. znáte nejaká cvičení?? co by my pomohl

Jemi 12 a 4 měsíce měřím 151 cm a važím 41Kg. A chtěl bych zmenšit břicho a prsa. znáte nejaká cvičení?? co by my pomohlo zmenšit břicho a prsa???

Nejlepší odpověď
eLMo

Ve 12 letech bych to moc nehrotila, tělo se ti ještě v následujících letech změní, takže se zbytečně nemuč. Každopádně to chce pohyb, nějaký sport. Je vlastně jedno jaký, vyber si co tě baví a dělej to častěj než jednou týdně. Důležité je nesedět doma :)

Další odpovědi
honza19hk

nesedět u kompu a nefutrovat se sladkym. A něco dělat,co tě baví,Když se budeš hejbat tlustej nebudeš.