ptáč

Jeli jste někdy kyvadlově?

Nejlepší odpověď
redy

Tomu se asi nevyhne žádnej řidič. Dokud se bude opravovat, není vyhnutí.

Další odpovědi
anonym

Ano. Pokaždé, když na jedné straně komunikace byla překážka.

anonym

Ano,to bejvá,když je někde nějaká havárie či překážka v provozu.
Bývá to někdy i řízeno semafory.

honza19hk

proč by ne, to se stává furt a nemusí to být pouze stavebními pracemi.
Avšak jako hasič to znám spíš z dopravních nehod kdy je jeden pruh zavřený a pouštíme auta kyvadlově.