Miroslavst

Jeli byste se podívat?

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/212030-do-cernobylu-jsou-organizovany-expedice-z-ceska.html

Nejlepší odpověď
aramah

V Žádném případě nemusím mít všechno…

Další odpovědi
anonym

určitě ne,stačí mi ten čistý vzduch tady

BEAES

Také mě to neláká.

salsa verde

ne. všechny dokumenty které jsem viděla byly tak dobře zpracované že mi bohatě stačily. A vidět na vlastní oči-po tom opravdu netoužím.
Doplňuji:
pro Iwetax: v Osvětimi jsem byla jednou, asi před 20 lety. Pamatuju si některé detaily-fotky, dětské hračky, pece atd- tak přesně jako by to bylo včera. Těžko říct zda doporučit či ne ale já osobně…no…už nikdy bych tam nešla.

Eloška

Mít povolení, neváhala bych ani minutu :)

led

Zvedavá som, ale pri dodržaní všetkých bezpečnostných predpisov.
PS
Aj keď už nie som najmladšia, chcela by som ešte požiť pár rôčkov.

iwetax

Nevím co bych tam viděla, radši bych jela do Osvětimi