Avatar uživatele
anonym

Jeli by jste na dovolenou někam kde není koupelna a záchod?

Třeba někam do pouště nebo do hor (ne do rekreačních středisek), na opuštěný ostrov, do tajgy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VampGirl

Okamžitě!! To jsou moje oblíbené dovolené! Ve stanu, daleko od civilizace, obklopená přírodou… Třeba Rumunsko – to byl zážitek na celý život!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas.zmizik

aano… podnikam rocne nekolik takovych cest, at uz soukrome nebo v ramci prace…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Ani ne. Já to tak dost často mám v práci. A někdy je to ještě špatné v tom, že pracuji celý den v místech, kde neustále se pohybují lidi. A to problém si odskočit je víc než děsivý, a ještě děsivější pro ženy.
A koupelnu – jako správný chlap si chráním kůži přirozenou ochranou, tak mytí jednou za dva tři roky je ideální stav.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jezdím tak na dovolenou každý rok a k tomu ještě několik víkendů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Asi ne,ale ne kvůli koupelně a záchodu,ale protože bych se tam bála,že mě může napadnout nějaké zvíře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamilovo

Jasně vždyť je to přece prýma dobrodružství. Taky jsem to dřív nedělal,ale minulý rok jsem se dohodl s kamarády na pobytu v divoké přírodě uprostřed Rumunska a musím říct, že to byl naprosto úžasný zážitek. Rozhodně je ale důležité nepodcenit výbavu, já jsem ji projistotu objednával z https://armik.cz/ a i tak mě občas něco překvapilo. Příště bych se připravil určitě ještě o něco pečlivěji.

před 1496 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek