Jeli by jste na dovolenou někam kde není koupelna a záchod?

Třeba někam do pouště nebo do hor (ne do rekreačních středisek), na opuštěný ostrov, do tajgy ?

Nejlepší odpověď
VampGirl

Okamžitě!! To jsou moje oblíbené dovolené! Ve stanu, daleko od civilizace, obklopená přírodou… Třeba Rumunsko – to byl zážitek na celý život!

Další odpovědi
lukas.zmizik

aano… podnikam rocne nekolik takovych cest, at uz soukrome nebo v ramci prace…

venkovan

Ani ne. Já to tak dost často mám v práci. A někdy je to ještě špatné v tom, že pracuji celý den v místech, kde neustále se pohybují lidi. A to problém si odskočit je víc než děsivý, a ještě děsivější pro ženy.
A koupelnu – jako správný chlap si chráním kůži přirozenou ochranou, tak mytí jednou za dva tři roky je ideální stav.

Drap

Jezdím tak na dovolenou každý rok a k tomu ještě několik víkendů.

hanny 2

Asi ne,ale ne kvůli koupelně a záchodu,ale protože bych se tam bála,že mě může napadnout nějaké zvíře.

Kamilovo

Jasně vždyť je to přece prýma dobrodružství. Taky jsem to dřív nedělal,ale minulý rok jsem se dohodl s kamarády na pobytu v divoké přírodě uprostřed Rumunska a musím říct, že to byl naprosto úžasný zážitek. Rozhodně je ale důležité nepodcenit výbavu, já jsem ji projistotu objednával z https://armik.cz/ a i tak mě občas něco překvapilo. Příště bych se připravil určitě ještě o něco pečlivěji.