Avatar uživatele
pusinka50

Jela jsem do OBI a před vjezdem na parkoviště je závora

a na stojanech bylo napsáno „Přiložte čipovou kartu“. Zkoušela jsem přiložit platební kartu, ale to po mně evidentně nechtěli. Musela jsem zas vycouvat a odjet. Jakou kartu chtějí přiložit?
Doplňuji:
ad Mojitek: ano, v Praze na Roztylech. A právě jsem ten čudlík mačkala, protože to znám z parkoviště u OC Chodov, nestalo se ale nic, takže jsem pak četla ty nápisy okolo na stojanu.
No, je možný, že jim v zásobníku došly karty a proto mě to nepustilo. A kam tedy při odjezdu přikládáš tu kartu, na stojanu byl vykreslený rámeček „zde přiložte kartu“, tak ji přiložíš na ten rámeček? Mně to přišlo jako pozinkovaný plechový nic neříkající rámeček stejný jako zbytek vršku stojanu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, anonym, Littl3 před 3916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

jezdím často do OBI kde jsou závory.Ale u vjezdu pouze zmáčkneš ten čudlík ,vyjede ti kartička s čipem-tu odebereš a závora se hned sama otevře. U výjezdu se až přikládá ta kartička která ti závoru otevře..
Doplňuji:
Kde je ta prodejna jde jsi byla-někde v Praze?

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ono v těch Roztylech je to trochu složitější. Jedno parkoviště je pro OBI (tam si bereš lísteček) a druhé pro T-mobile (tam je vjezd na čipovou kartu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Je to proto aby se zabránilo dlouhodobému parkování jiných účastníků než zákazníků.
S největší pravděpodobnosti jsi u vjezdu zmáčkla čudlík ale neodebrala jsi si lístek s čárovým kódem. Tento lístek pak při odjezdu přiložíš ke čtečce na výjezdu a závora se ti otevře. Pokud jsi ovšem nepřetáhla povolenou parkovací dobu. Pak to chtějí nějak zaplatit ale jak, to nevím. Ještě jsem to nikdy nepřetáhl.
Doplňuji:
Jo aby jste si pražáci nemysleli, je to i v jiných městech.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

U nás je taky,pokud tam jedu beru to přes příkop. Jelikož mě ta závora taky nějak neposlouchá.
Můžeš to objet např přes trávu nebo chodník. Přes příkop nedoporučuju,tedy pokud nepojedeš tatrou 813 8×8 jako já .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Možná nějakou vaši městskou čipovou kartu, příkladem je nechvalně známá OpenCard z Prahy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

panebože, mosoji, dala jsem ti palec, ale kdyby na mě byla vykoukla nějaká kartička, tak bych si ji určitě všimla, takže chyba byla zřejmě někde jinde, ale dík za odpověd. Jo a nejsem čistokrevný pražák, nenarodila jsem se tu a Prahu nesnáším a ráda bych odtud vypadla, to jen na okraj:-) 🙂

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Na Roztylech jsem byl jenom jednou ,už je to dyl,tak si to nepamatuju jak a co tam je.Ale vím,že mi to tam bylo nesympatický celkově.Ale OBI to budou mít stejný všude si myslím.No při odjezdu přiložíš tu kartičku kódem k tomu otvůrku,ale občas to nefunguje,zasekne se ta elektronika-jezdím do Modřan

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek