ddolenska

Jek se člověk cítí po plastické operaci prsou. Do jednoho prsa implantát a druhé upraveno. Bolí to? Jak dlouho. Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud bylo říznuto, tak jsou přerušeny nervové zakončení a to se projevuje bolestí.

Další odpovědi
anonym

Bolest srovnavam jako s jakoukoliv jinou …po kteremkoliv chirurgickem zakroku ( napr. cisarskemu rezu ). 3 dny a pak uz bude jen lepe. Ale kazdy mame hranici bolesti jinou .. tohle bych si tipla na prumer… dostanete injekce proti bolesti tak dlouho , jak budete sama potrebovat. Radeji si je berte i preventivne , nez delat hrdinku. Na to ty leky jsou. -iv-