XtomX

Jsou nějaké zajímavosti ohledně výživy Jehovistů?

Prosím napište mi někdo ohledně jejich výživy, prrotože to potřebuji do prezentace a na internetu nic. Děkuji za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
marci1

Odmítají maso :

Z jatečních zvířat – vykrvácená masa

NE – klasická zvěřina, která se nenechá vykrvácet

NE masné produkty, které obsahují krve – jelita,
krvavá tlačenka … + produkty, které jsou krví
barvené

NE produkty, do kterých je krev/složka krve
přidávána – léčiva

Léky ovlivňující imunitu …
Doplňuji:
http://www.zshk­.cz/sites/defau­lt/files/multi­kultura_konfe­rence_0.pdf

Další odpovědi
petra15

Jednají jako „po nás potopa“…a tak to musí být i v té strave videt – konzumací umelých sladidel, konzervantu, ztuzených tuku, atd.

jinsun

mám sousedy jehovisty, občas je vidím vynášet koš a nic extra speciálního tam nemají

ptáč

Když si uprdnou, je nutno to respektovat. Jinak Jehovisté a Jehovistky jsou zbytečně svázaní sektářským stylem života, ale aspoň si mají s kým pokecat než čučet do bedny.

Roman71

Ptáči, co podle tebe znamená být"zbytečně svázaní sektářským stylem života"? To by mne fakt zajímalo :) ..můžeš mi to napsat do schránky.