jiriii

Jedu na deset do Itálie(bibione) a budeme si vařit, co by jste mi doporučily vzít ci sebou za zásoby pro dva na 8dní?

Jaký máte zkušenosti? Vím že záleží na tom jaký jsme jedlíci:-) Jedeme autobusem a tam jsme omezeni místem. Kolik by jste si vzali sebou pro jistotu euro(kč)? Beru jakoukoli radu i typ na cokoli by se mi tam hodilo:-) Dííííííííky

Odpovědi
hanulka11

já bych si rozhodně nevařila- to co utratíte tady za nákup potravin a tam ještě drobnosti – tak se najíte v pohodě bez vaření v jakékoliv restaur. tam a navíc ochutnáte místí dobroty – ještě tak bych dělala snídaně a to se dá koupit tam čerstvá bageta a cokoliv na ní . Sebou vozím na dovolenou pro začítek 200E a pak si vyberu z karty .

Deff

Letos jsme byli v Chorvatsku bez jídla. Měli jsme s sebou zavařený maso, guláš a podobný věci, k tomu se uvařila třeba rýže. Večeře teda spíš v restauraci. Vyplatí se třeba vzít i sýrový omáčky na těstoviny. Je to lehký, rychlý a skoro bez práce.

Deli

Kuchyňka tam bude? Vezměte špagety, kečup, pytlíkové polévky, těstoviny – už hotové v sáčku, jen 8 min povaříte s vodou. A vezměte si peníze, za cca 20 eur si tam dáte luxusní dvě pizzy + pití. Jezdíme do Itálie s dětmi, autem, takže útrata i rezerva je jiná, než pro 2 os busem. Ale 100 eur bych si určitě vzala jen tak pro strýčka Příhodu, nad rámec toho, co si dopřejete utrácet. Snad Vám ještě bude přát počasí, užijte si to!

Mad

V Bibione jsou supermarkety na každém kroku. Lidl je stejná cenová relace jako u nás.Takže těstoviny,kečup, konzervy,polévky, atd, je nošení dříví do lesa.Spíš si zajděte na pizzu, minestrone / polévka/.Jsou tam restaurace s českým personálem, tak není problém se domluvit.
Jinak přeji krásnou a klidnou dovolenou a šťastnou cestu.