Pokročilý

Jedu na deset do Itálie(bibione) a budeme si vařit, co by jste mi doporučily vzít ci sebou za zásoby pro dva na 8dní?

Jaký máte zkušenosti? Vím že záleží na tom jaký jsme jedlíci:-) Jedeme autobusem a tam jsme omezeni místem. Kolik by jste si vzali sebou pro jistotu euro(kč)? Beru jakoukoli radu i typ na cokoli by se mi tam hodilo:-) Dííííííííky

Odpovědi:

Zlatý

já bych si rozhodně nevařila- to co utratíte tady za nákup potravin a tam ještě drobnosti - tak se najíte v pohodě bez vaření v jakékoliv restaur. tam a navíc ochutnáte místí dobroty - ještě tak bych dělala snídaně a to se dá koupit tam čerstvá bageta a cokoliv na ní . Sebou vozím na dovolenou pro začítek 200E a pak si vyberu z karty .

Letos jsme byli v Chorvatsku bez jídla. Měli jsme s sebou zavařený maso, guláš a podobný věci, k tomu se uvařila třeba rýže. Večeře teda spíš v restauraci. Vyplatí se třeba vzít i sýrový omáčky na těstoviny. Je to lehký, rychlý a skoro bez práce.

Zlatý

Kuchyňka tam bude? Vezměte špagety, kečup, pytlíkové polévky, těstoviny - už hotové v sáčku, jen 8 min povaříte s vodou. A vezměte si peníze, za cca 20 eur si tam dáte luxusní dvě pizzy + pití. Jezdíme do Itálie s dětmi, autem, takže útrata i rezerva je jiná, než pro 2 os busem. Ale 100 eur bych si určitě vzala jen tak pro strýčka Příhodu, nad rámec toho, co si dopřejete utrácet. Snad Vám ještě bude přát počasí, užijte si to!

Pokročilý

V Bibione jsou supermarkety na každém kroku. Lidl je stejná cenová relace jako u nás.Takže těstoviny,kečup, konzervy,polévky, atd, je nošení dříví do lesa.Spíš si zajděte na pizzu, minestrone / polévka/.Jsou tam restaurace s českým personálem, tak není problém se domluvit.
Jinak přeji krásnou a klidnou dovolenou a šťastnou cestu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.