Kaja97

Jednoho osmáka nebo radši 2??

Ahoj. Budu si kupovat osmáka, ale při tý ceně (175 Kč) váhám, jestli jednoho nebo dva. Zase je fakt, že by se měli pořizovat aspoň 2, aby jednomu nebylo smutno. Ale při tý ceně opravdu nevím, nevím… Poraďte pls :) Dík

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Dva

Doplňuji:
Nedoporučuje se chovat jej jednotlivě, neboť samota je pro něj stresující, vhodný je pár nebo skupinka osmáků.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Os­mák_degu

Další odpovědi
Adamoes

Dva

Doplňuji:
Nejlépe dva, protože kdyby jsi koupil pouze 1 a poté ,po nějaké době, koupil druhého mohla by nastat jistá agresivita.

verka

Dva

Doplňuji:
Někde v cizině mají zákon, že nesmí být zvířátko samo, slyšela jsem to s morčaty, něco na tom je.

miape

Jednoho