MacChill

Jednoduchý rébusík

Ženské jméno + zápor = Město (jaké?)
Doplňuji:
Ajaj tak to je průšvih… :) omlouvám se ale udělal jsem chybu, nejde o město ale jde o stát ;)

Nejlepší odpověď
Alesh

No ten mě napadl už předtím, že by Líba non? 😉

Další odpovědi
chudst

Napada me Tynec, ale to je trosku zkomolene a uplne to neodpovida asi pravidlum.

A ted jsem si dal tu praci a hledal jsem v seznamu ceskych mest ( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_m%C4%9Bst_v_%C4%8Ces­ku_podle_po%C4%8D­tu_obyvatel ) zapory „ne“ a „ni“ – a vazne mi z toho vychazi jen ten Tynec O.O

No, snad nekdo bude chytrejsi :)

misus

co je to za město?