Michal Kole

Jedna sousedka nosí Danovi „zbytky“ co nesnědí kočky, které krmí. Jak si jí mám vycvičit, aby mi nosila obědy a večeře?

Nejlepší odpověď
zjentek

tak dělej ze sebe danečka, sem tam k ní čuchni a tak ..

Další odpovědi
anonym

Pošli na ty kočky Alfa.Zbyde úplně všechno.

honzikd

Zcela jistě je vidět, že sousedka hledá cestu, jak se s Vámi sblížit. Vybrala si tu nejsnazší cestu dostat se k Vám přes Vašeho čtyřnohého miláčka. (Hádám, že neumí plavat) Další postup bych doporučoval takový: Vždy, když přinese další zbytky, něčím jí polichotit (navrhovaná témata: účes, postava, zdravý vzhled). Postupně přecházet k intimnějším lichotkám a zdánlivě náhodným dotykům – odtud je jen krůček k získání uklízečky a kuchařky za mírnou protislužbu. Ale pozor, v žádném případě si se sousedkou po pohlavním styku nepovídejte, naopak, co nejrychleji se oblečte a neopomeňte dát najevo, že je čas aby odešla – mohla by nabýt klamného dojmu, že Vám jde i o něco jiného, než je jídlo zdarma – například, a to už zacházím do opravdového extrému, o dlouhodoběj­ší vztah.