lukas.zmizik

jedná se o klamavou reklamu nebo nejedná?

906 90 69 69. Já a moje kamarádky jsme divoké a nezkrotné. Ochočíš si nás?

Otázka zní, jak si je můžu ochočit, když jsou nezkrotné? Neměl bych na ně poslat českou obchodní inspekci, aby to tam šla zkontrolovat?

Nejlepší odpověď
anonym

Lukáši, tak to je opravdu velmi dobrý vtípek. Až to inspekce prověří, dej vědět, jak to dopadlo.

Další odpovědi
anonym

Tohle asi klam není. Spíše je to výzva, jestli si je přesto dovedeš ochočit. Mě spíše vždycky zajímalo, jestli je u nich minuta opravdu minuta. Někde jsem četl, že se to počítá za nějaký impuls, což je asi 30s., tak nevím.
Doplňuji:
Ještě musím dodat, že u těch levnějších 909 26… (26Kč,–/min) je to přesměrovaný na soukromý mobily. Takže z inzerátu, kde na tebe kouká luxusní kočka a popisuje, jak je divoká atd., se nakonec dovoláš na mobil nějaké rozespalé maminy z Orlové, kde v pozadí slyšíš ječet cikány. :)

Drap

Můžeš to zkusit. Nechápu, k čemu ti to ale bude dobré.