Drap

Jedná se o dvojitou registraci ?

Nick : .. JájsemReibek a KdojeReibek , mě připadají jako dvojitá registrace. Co si o tom myslíte ?
Nerad bych se někoho dotkl a podezříval z nepravostí.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Není to dvojitá registrace, protože jsem tupej a vymazal jsem si historii prohlížeče a cookies a tak jsem byl no víš kde.
Takže tímto vymazáním mi do kolonky nedoplnilo jméno-tedy mejlovou adresu a tím je to v a zase víš kde.
Na mejl si nevzpomenu, abych to opravil a tak jsem byl nucen založit jiný.
Není to vůbec k žádnému prospěchu, holt začínám od píky. Chjo.

Další odpovědi
Damiana

Škoda, že je to vysvětlení takhle banální:-( Těšila jsem se, že je to něco na ten způsob, jak kdysi všude visely billboardy na nichž bylo kolo, volant, motor… Vše s otázkou: Kdo to vymyslel?
Jedné noci byla obrovská přelepovací akce a druhý den na místech těch bývalých visel pouze nápis: General motors.
Jak reklamu nemusím, tak tohle byl opravdu výborný tah.

anonym

JájsemRaibek .., vy jste ale zapomnel asi i svuj vzhled… !
vy jste se nam zmenil i vizualne ! :)

  • iv-