Zlatý

Jedna holka mi napsala,že jestli umí holka plavat by mělo být to poslední co by mě mnělo zajímat. Co mě má teda zajímat

na holkách, když né jestli udělají 50 m pod vodou a 10x 50m bazénů pod 500 sekund.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

řeknu ti to asi takhle: bral bys

nevěrnici,
línou,
šerednou jak noc,
špindíru,
sprosťačku,
... ale hlavně když bude výtečná plavkyně?

Další odpovědi:

Pokročilý

Ty jsi nejaky nadseny sportovec!
Je prirozene,ze te zajimaji i takove veci,ale jsou to zensky,tymto typem otazek si jejich srdce neziskas. Nektere jsou dokonce tak vztahovacne,ze v tom muzou i citit narazku na postavu a na nedostatek sportu. :D
Ptej se na zajmy,rodinu,oblibena jidla a filmy,zazitky z detstvi. Zensky rady vypravi...co muzou vypravet o plavani. Navic vetsina zen nema zmereno,za jak dlouho uplave 10x50m bazenu... :P
Doplňuji:
A Michale, nechci prudit,a le slovo "mnelo" neexistuje. Je to "melo". Docela podstatna chyba. Toho si vetsina holek vsima vic, nez si kluci mysli...

Michale, asi to byla majolenka, co neuměla plavat a naštvalo ji, že kvůli tomu u Tebe nemá šanci. Neřeš to. Klidně se dál věnuj svým zálibám a takové podněty neber příliš vážně.
Možná Ti ta holčina chtěla dokázat, že je dobrá ve fyzice nebo chemii, nebo chtěla, abys na ní obdivoval nějaké úplně jiné vlohy.
Možná bys jí měl napsat, že zpracováváš na toto téma dlouhodobou studii a že neplavci Tě tudíž absolutně nezajímají.

Stříbrný

Charakter, Michale, charakter :) Z tamtěch cifer se holkám zamotají hlavy - celkem právem se vyděsí :) Teď vidím, že bych u Tebe taky neměla šanci - nedám 50 m pod vodou :(

Pokročilý

Kozy třeba. nicméně pokud to tak myslela, asi to nebude zrovna holka na které by tě mělo zajímat cokoli .-)

Na holkách Tě nemusí zajímat vůbec nic.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.