DivokyKanec

Jedna dívka se mi líbí a já se nelíbím jí co bych měl dělat abych se jí líbil??

Nejlepší odpověď
LeeLee

Zkus si více všímat toho co dělá a čemu se věnuje, pak s ní zkus zapříst na to téma rozhovor .. Když se budeš často objevovat tam, kde ona, je šance, že si tě všimne. Stejné koníčky a zájmy lidi často sblíží, a přátelství snadno přeroste v něco víc :)) My holky oceňujeme snahu :))

Další odpovědi
quentos

záleží na věku; jste-li již výdělečně činný, snažit se vydělávat majlant a pak jí tím zamávat před očima. Na to letěj jak vosy na med, bohužel.
Pokud stále studujete: ženy nejvíce dají na silácké řeči a na vzhled (sice rády tvrdí, že absolutně nikoli, skutečnost je ovšem bohužel jiná). Pokud ze sebe uděláte vyšampónovaného svalovce, stačí lusknout prsty, úspěch máte zaručen.
Je to sice k zblití, ale v dnešním povrchním světě je tomu tak.

venkovan

Chovej se normálně a ne jako zamilovaný puber´ták. To je potom konec všech snah.
Nicméně nikde není napsáno, že se jí budeš líbit. Ona má svůj vkus a pokud jí do něj nezapadáš, tak si nepomůžeš ani když si budeš denně mýt krk a nohy.

hanulka11

já bych se nepodbízela, jistě se ti jich bude líbit ještě hodně a padneš si do oka s takovou , že vaše sympatie budou vzájemné

BurTon

ohol se ;] to pomáhá

Kerynka

Bud takovej jakej jsi když sní nejseš ona sama bude vědět jestli má zájem :)