Avatar uživatele
DivokyKanec

Jedna dívka se mi líbí a já se nelíbím jí co bych měl dělat abych se jí líbil??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LeeLee

Zkus si více všímat toho co dělá a čemu se věnuje, pak s ní zkus zapříst na to téma rozhovor .. Když se budeš často objevovat tam, kde ona, je šance, že si tě všimne. Stejné koníčky a zájmy lidi často sblíží, a přátelství snadno přeroste v něco víc :)) My holky oceňujeme snahu :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

záleží na věku; jste-li již výdělečně činný, snažit se vydělávat majlant a pak jí tím zamávat před očima. Na to letěj jak vosy na med, bohužel.
Pokud stále studujete: ženy nejvíce dají na silácké řeči a na vzhled (sice rády tvrdí, že absolutně nikoli, skutečnost je ovšem bohužel jiná). Pokud ze sebe uděláte vyšampónovaného svalovce, stačí lusknout prsty, úspěch máte zaručen.
Je to sice k zblití, ale v dnešním povrchním světě je tomu tak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Chovej se normálně a ne jako zamilovaný puber´ták. To je potom konec všech snah.
Nicméně nikde není napsáno, že se jí budeš líbit. Ona má svůj vkus a pokud jí do něj nezapadáš, tak si nepomůžeš ani když si budeš denně mýt krk a nohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já bych se nepodbízela, jistě se ti jich bude líbit ještě hodně a padneš si do oka s takovou , že vaše sympatie budou vzájemné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BurTon

ohol se ;] to pomáhá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

Bud takovej jakej jsi když sní nejseš ona sama bude vědět jestli má zájem :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek