Mousinek

Jedli ste už Hummus?

Vypadá to jak pomazánka.Koupila sem to v albertu za 35 kč a skoro sem se z toho pozvracela. Připadala sem si jak ve faktoru strachu

Nejlepší odpověď
hanulka11

Je dobré si to ochutit třeba chilli , nebo nadrobno nasekat okurku prostě to něčím zpestřit. Zvlášť u nás na to nejsme zvyklí. No co může být dobrého na pomazánce z cizrny?

Další odpovědi
anonym

http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=1240

Vegetarián nejsem, a jak jsem se mrknul,nebudu.

elektrikář

Je to nezvyk patří to k arabské a židovské kuchyni.Pracoval jsem v židovské restauraci, dostal jsem to tam ochutnat, nebylo to tak špatné. Kždá kultůra má jiné stravovací možnosti, a tím i chutě.