juie

Jedli jste už někdo někdy sushi???

Jestli jo tak jak to chutná???

Nejlepší odpověď
chudst

VYNIKAJICI! UZASNE! BRILIANTNI! DOKONALE! SKVELE! VYTECNE! SUPROVE! EXCELENTNI!

Eh.. ano, jedl XD Musi byt dobre pripravene. Nejlepsi sushi, co jsem kdy jedl, delaji u nas v Brne (Momo sushi) – chvali si to zde i z jinych mest (Ostravy, Prahy, apod.), ale je take patricne drahe. Ale je to naprosto luxusni zazitek :) Jak chutna, na to neumim odpovedet, ma to svoji specifickou chut, kde se promicha chut ryby, japonske ryze, vodni rasy, sojove omacky a wasabi. Chce to trosku experimentovat a zkusit si to.

DOPORUCUJU VYZKOUSET! Dokonce jsem na to presvedcil i dva zaprisahle odpurce ryb a natolik jim to zachutnalo, ze na to ted obcas chodi XD

(Pozn.: Experimentovat != zkusit si dat hroudicku wasabi do pusy, nicmene je to zajimavy zazitek XD)

A chce to skutecne si dat pozor na vyber restaurace, nekde neumi udelat ryzi; me treba naprosto nechutna sushi se sezamem nebo zeleninou, apod. Ale pokud natrefite na dobrou restauraci, pak doufam, ze to ve vas zanecha stejne uzasny zazitek, jako ve me :)

Další odpovědi
franku

Jen jsem ochutnal a teda nic moc,raděj si dám klobásu.

tom004

Viděl jsem přípravu,ochutnal jsem,a zjistil,že to není nic co by mi chybělo.Ryby mám rád,ale, po našem.

dědapetr

Má je rád,chutná mě,ale popsat jak chutná je složitější,je to rýže a řasa.Suchi je mnoho druhů,jsou sladká,zeleni­nová,ovocná,po­tom s různými masy a příchutěmi.Nap­ř.Wasabi – japonský křen,sojová omáčka,s řasou Nori,uzený losos,syrový tuňák a další.
Můžu jen potvrdit co napsal chudst,plně sním souhlasím.

iceT

U nás mají v jedné čínské restauraci akci od 17h do 20h švédský stůl,co sníte to sníte a zaplatíte jen 200kč/osoba.
Byli jsme tam,v nabídce bylo i sushi a tak jsem neodolala,ale byla jsem zklamaná.Chuť mě nijak neoslovila,byla to rýže upravaná do válečku s lososem nahoře,pak jedna rýžová roládka zabalená do řasy s okurkou uprostřed a ještě i jiné.Připadalo mi to bez chuti,takže nic pro mě.
V jiné restauraci také nabízejí sushi,ale v jiné cenové kategorii,takže předpokládám i jiné suroviny a bohatější výběr,takže nedokážu posoudit.