Ladič pian

Jedli byste srnčí, kdybyste viděli rakovinné útvary vyrůstající z těla?

Prý se to běžně řeší vyřezáním těchto tkání, aby se to prodalo do špičkových restaurací. Jsou to nepravidelné černé útvary.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne. Nikdy. Fujtajxl :(

Další odpovědi
gecco

Jedl bys maso – kdybys viděl zabíjačku?
Nebo – ´extrémněji´ – jedl bys maso, kdyby sis je musel ulovit a zpracovat?
😉
Mimochodem – srnčí je dneska docela levné, je cca na úrovni běžně chovaného hovězího…
😉

nyjono

Myslíš, že to má pouze srnčí?

Zvonillka

Lidé už prostě nevědí, co do té tlamy nacpat 😁 fakt. Ještě si budeme vyřezávání rakovinu z masa (kterého je zdravého dost),a ládovat se teď již zdravě očištěným masem 😁 jestli to funguje jako s chlebem a plísní, tak je ta rakovina stejně všude…a ne pouze na místě, kde se zrovna ukázala. (lidem se také neustále vrací, nebo se jim vytvoří jinde)
Upřímně o ničem takovém jsem zatím neslyšela, ale jíst dobrovolně maso, které je napadené rakovinou? To bych asi musela být už vážně extrémně hladová. Ale vždycky se doma najde něco jiného (i kdyby to měl být suchý chleba). Zajdi radši k babičce na kachnu a tohle vyhoď do koše 😉

Drap

Považuji otázku za nesmyslnou. Rakovinové útvary nebývají černé a bývají převážně uvnitř tkání.

Ladič pian

nyono, bojím, že to prochází i u polského vepřa:-)

Ladič pian

Jo, Gecco, zabíjačka je super a mňamka.

gecco

Že jo?
A věřil bys tomu, že někdo ani nechce ochutnat syrovou bouřku???
😉