Jedl jste někdy kokos?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano

A proč ne?Vždyť je to docela běžná záležitost!

Další odpovědi
anonym

Ano

Ano, jedla jsem čerstvý , strouhaný i kokosové chipsy, pila jsem kokosové mléko. Nejvíc mi chutnalo to čerstvé kokosové mléko. Škoda, že je ho v ořechu jen troška.

Illines

Ano

A uplne momentalne spadly z palmy v Dominikansky republice.Sice jsem ho neotvirala ja,ale presto chutnal otepleny sluncem.

Damiana

Ano

A kdo ne?
Ale nemám ho ráda. Paradoxně mi ale chutná kokosová příchuť, jen nesnáším kopru. Takže nealko likér ano, ale špalek nikdy!

venkovan

Ano

Copak jedl, ale kolikrát na něj dostal.

anonym

Ano

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-rozdelat-kokos-aby-nevyteklo-mleko

aramah

Ano

No já ho raději vypiji
Ten strouhaný mi nechutná :(

Heřman

Ano

Jedno až dva krát za rok.

fablen

Ano

kokos mi nevadí a kokosovou vůni mám moc ráda (kokosová mýdla, šampony a sprchové gely)

Pěťák 007

Ano

Ano, ale to snad každý ne ???

GM

Ano

Shuffle

Ano

lenka.seda

Ano

Kdo ne?

Zungu

Ano